Follow @webdeveloperRT
385
EsFox SesliSohbet Paneli İndir
1 YORUM YAPILDI 17 Oca Paz 00:07 6151 Görüntüleme

Herkesin ücretli olarak verdiği esunus es fox sesli sohbet paneli'ni sizlere ücretsiz olarak veriyoruz, bundan bir kaç hafta önce bazı tanıdık arkadaşlar'dan bu panel istemiştim fakat herkes yüz çevirdi ve 100 200 300 gibi fiyatlar istedi hatta esunusa danıştım madem alacaksam ordan alayım dedim ve sordum orasıda bana 500 tl gibi bir fiyat sundu, Çok merak ediyorum acaba herkes bizleri milyardermi sanıyor veya herşey paradan ibaret'mi ben bu soruya kendi adıma cevap vermek adına bu paneli ücretli olarak aldım ve parası olmayanlar ona buna para saçmasın diye sizlere ücretsiz olarak sunuyorum. Tek isteğim ALLAH ( C.C ) RAZI OLSUN yeter. Aşağıdaki linke tıklayarak paneli indirebilirsiniz, paneli indirdikten sonra kurulum işlemleriniz için benim ile irtibata geçebilirsiniz, her konuda sizlere yardımcı olabilirim.

Esunus Es Fox Panel Tıkla İndir

 

Not : açılan download sayfasında reklam çıkmaktadır 5 saniye bekledikten sonra reklamı geç butonuna tıklayarak paneli indirebilirsiniz.Emeğe saygı açısından bir teşekkür yorumunu çok görmezsiniz umarım.Fırsat buldukça diğer paneller'ide sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Ayrıca ayrıntılı bilgi ve daha falası için www.44medya.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

  1 Yorum   Yorum Yap

  1. erol27

   16/02/2016 05:56  

   allah razı olsun kardeş paylaşımın için teşekkürler

  Yorum Yapın

  GÖNDER
Seslisohbet Forum Açıldı

Seslisohbet sitemiz yep yeni bir hiz...

Sanalburda SesliChat Yapıyor

Sanalburda seslichat yapıyor siz ne...

Esra Erol İkinci Kez Anne Oldu

Seslisohbet.org ailesi olarak bu haberi sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz ve ünlü sunucu

Satılık Sesli Sohbet Temaları

Sitenize en son sesli sohbet panellerini kurmak istiyorsanız bizlerden en son çıkan sohbet pan...

Türkiyenin ve Avrupanın en eski sesli ve görüntülü arkadaslık sitesi olarak 2000 yılından bugüne kadar hizmet vermekteyiz.

+90 (000) 000 00 00