Follow @webdeveloperRT
385
GörüntülüChat
0 YORUM YAPILDI 02 Eki Cuma 23:02 3553 Görüntüleme

Değerli misafirlerimiz bu makalemizde sizlere yayın hayatına yeniden giriş yapan ve yep yeni bir sistem ile sizlere ücretsiz görüntülüchat hizmeti sunan sitemizden bahsedeceğiz.

Türkiyenin en eski görüntülü arkadaşlık sitelerinden birisi olarak hizmet veren fakat uzun zamandır kapalı olan goruntuluchat.net yeniden aktif hale getirilmiş ve ücretsiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir, sohbet için siteye giriş yapan misafirler bir birleri ile ücretsiz ve sınırsız olarak sesli, görüntülü ve yazılı olarak iletişim kurabilmektedirler, yeni nesil sohbet ve arkadaşlık siteleri arasında hızla ilerliyen ve bir çok kişi tarafındanda beğenilen bir sistem ile yayına başlıyan sitemizde sizlerde yerinizi alabilirsiniz.

Görüntülüchat denince akla gelen en büyük sitelerden birisi olan ve uzun yıllar bu alanda hizmet veren sitemiz yeniden aktif hale gelmiş ve eski üyelerini bir araya getirmek için büyük bir çaba içerisine girmiştir, sitemizde daha önce üye olan ve görevli olan misafirlerimiz tekrardan üyeliklerini ve görevlerini alabilirler.

    0 Yorum   Yorum Yap

    Yorum Yapın

    GÖNDER
Seslisohbet Forum Açıldı

Seslisohbet sitemiz yep yeni bir hiz...

Sanalburda SesliChat Yapıyor

Sanalburda seslichat yapıyor siz ne...

Esra Erol İkinci Kez Anne Oldu

Seslisohbet.org ailesi olarak bu haberi sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz ve ünlü sunucu

Satılık Sesli Sohbet Temaları

Sitenize en son sesli sohbet panellerini kurmak istiyorsanız bizlerden en son çıkan sohbet pan...

Türkiyenin ve Avrupanın en eski sesli ve görüntülü arkadaslık sitesi olarak 2000 yılından bugüne kadar hizmet vermekteyiz.

+90 (000) 000 00 00