Follow @webdeveloperRT
385
SesliSohbet

Seslisohbet Sitemiz Hakkında !

Seslisohbet sitemiz hakkında bilmek istediklerinizi ve sitemizin nasıl kullanılacağını anlatan kısa bir makale hazırlamak istedik ve seslisohbet siteleri'ne ilk defa giriş yapanlar bu makale sayesinde sitemizi daha rahat bir şekilde kullanabileceklerdir.

Sitemiz 2000 yılında henüz daha mirc sitelerinin zirvede olduğu dönemde hizmete açılmış ilk sesli siteler'in başında gelmektedir ve bu alanda en büyük ve en enski sohbet sitesi olarakta herkes tarafından bilinmektedir, sitemiz diğer mirc sohbet siteleri gibi indirilerek deilde tamamen web tabanlı olarak site üzerinden çalışmaktadır sadece siteyi kullanabilmek için active-x eklentisinin bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.Sitenin giriş yönergelerini yerine getirip sohbet odalarımıza bağlanan kullanıcılar mikrofon ile canlı sohbet edebilecek, kamera ile web camda arkadaşlık kurabilecek ve kişiye özel sohbet profili sayesinde arkadaşlık istekleri göndererek özel odalarda baş başa yani bire bir olarak sohbet imkanına kavuşacaklardır.

Sohbet sitemizi diğer sitelerden ayıran en büyük özellik tabikide ücretsiz olmasıdır fakat sitemizdeki özel üyeliklere sahip olmanın bazı kuralları vardır bu kurallara uyan herkes ücretsiz olarak özel üye veya moderatör olabilme imkanına sahip olabilmektedir, sitemizde üst düzey üye ve görevli olabilmek için gereken şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız bizlere başvuru odamızdaki arkadaşlarımız yolu ile ulaşarak yetkilerinizi alabilir ve sizlerde ailemizin özel üyelerinden birisi olabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

seslisohbet

Seslisohbet'te Ücretsiz Gold üye ve Moderatör nasıl olunur ?

  1. Gold üye olmak için : Haftanın 3 günü sitemizde online olmanız yeterli olacaktır,
  2. Vip Üye olmak için : Haftanın 5 günü sitemizde olmanız yeterli olacaktır,
  3. Diamond üye olmak için : Haftanın 7 günü sitemizde olmanız yeterli olacaktır,
  4. Yönetici olmak için: Haftanın 7 günü sitemizde online olup siteye giriş yapan üyeler ile ilgilenebilecek seviyede online olmanız yeterli olacaktır.

Üst kısımda belirttiğimiz özelliklerden birisine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız sizlerde hemen başvuru odasından istekte bulunabilir ve yetkinizi alabilirsiniz.Yetkilerini alan özel üyeler, özel mesaj atabilme, özel oda davetiyesi gönderebilme, birebir web camda sohbet edebilme, birebir sesli sohbet yapabilme, sistem engeli atabilme, odadan atabilme, sınırsız ban atabilme ve daha bir sürü özel yetkiye sahip olacaklardır.

Seslisohbet Forum Açıldı

Seslisohbet sitemiz yep yeni bir hiz...

Sanalburda SesliChat Yapıyor

Sanalburda seslichat yapıyor siz ne...

Esra Erol İkinci Kez Anne Oldu

Seslisohbet.org ailesi olarak bu haberi sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz ve ünlü sunucu

Satılık Sesli Sohbet Temaları

Sitenize en son sesli sohbet panellerini kurmak istiyorsanız bizlerden en son çıkan sohbet pan...

Türkiyenin ve Avrupanın en eski sesli ve görüntülü arkadaslık sitesi olarak 2000 yılından bugüne kadar hizmet vermekteyiz.

+90 (000) 000 00 00