Follow @webdeveloperRT
385
Yardım

Değerli Sesli Sohbet Misafirleri Sizlere Yardımcı Olmak Adına 7/24 Hizmetinizdeyiz.Sizlere yardımcı olmak için bir video hazırladık eğer sitemize ilk defa giriş yapıyorsanız bu videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.Buyrun hep birlikte öncelikle sitemize nasıl bağlanmanız gerektiğini gösteren tanıtım videosunu izleyelim.

Sohbet odalarımıza giriş yapabilmeniz için öncelikle sistem için gerekli olan active-x denetimini manuel yada otomatik olarak yüklemeniz gerekmektedir aksi taktirde sohbet odalarımıza bağlanamaz ve sohbet imkanlarımızdan yararlanamazsınız.

Seslisohbet sitemize giriş için sitemizin üst kısmında yer alan active-x denetimi Speakychat indirin adlı butona tıklayarak programı indirip bilgisayarınıza kurunuz, bu işlemi yapan herkes bir dahaki giriş denemelerinde active-x uyarısı ile karşılaşmıyacaklardır.Sohbet sitemizin chrome girişlerinde sorunlar ile karşılaştığımızdan dolayı sohbete bağlanmak için sadece internet explorer tarayıcısını kullanmanızı öneriyoruz.

Sitemiz hakkında daha fazla bilgi almak ve teknik destek ekibimiz ile irtibata geçmek için web.developer07 skype adresimizi ekliyebilirsiniz.

Seslisohbet Forum Açıldı

Seslisohbet sitemiz yep yeni bir hiz...

Sanalburda SesliChat Yapıyor

Sanalburda seslichat yapıyor siz ne...

Esra Erol İkinci Kez Anne Oldu

Seslisohbet.org ailesi olarak bu haberi sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz ve ünlü sunucu

Satılık Sesli Sohbet Temaları

Sitenize en son sesli sohbet panellerini kurmak istiyorsanız bizlerden en son çıkan sohbet pan...

Türkiyenin ve Avrupanın en eski sesli ve görüntülü arkadaslık sitesi olarak 2000 yılından bugüne kadar hizmet vermekteyiz.

+90 (000) 000 00 00