Follow @webdeveloperRT
385
Üyelik Sözleşmesi

Türkiyenin en büyük sesli sohbet sitesi olan Seslisohbet.Org'a üye olmak bir ayrıcalıktır, üye olmak isteyenler aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılırlar.Bu kurallar üye kayıt sisteminin en altında onaylanması üzerine kullanıcılara bildirilmekte ve bu kuralları okuduğunuza dair seçeneği işaretlemeniz gerekmektedir aksi taktirde yapılan üyelikler kabul edilemez.

  1. Sitemize yapılacak olan üye kayıtları tamamen ücretsizdir fakat sizin kullandığınız üyelik gold üyeliğe yükseltilmediği taktirde bir başka kullanıcı tarafından satın alınabilme özelliğine sahiptir, Satın alınma işlemi esnasında sizlerin tüm bilgileri sistemden silinerek sadece kullanıcı adı silinerek başka bir kullanıcının bu isimle gold üyelik alabilme imkanı sağlanmaktadır, örnek verecek olursak seslisohbetorg adı ile üye olan standart üyenin kullandığı bu ismi gold üyelik almak isteyen bir başka kullanıcı alabilmektedir.
  2. Sitemize üye olan herkes sitemizde yaptığı tüm paylaşımlardan sorumludur ve bu sorumluluk sitemizin diğer özellikleri olan forum ve resim upload sistemlerinde'de geçerlidir, telif hakkı olan içerikleri sitemizde paylaşmanız kesinlikle yasaktır ve http://www.seslisohbet.org ailesi bu paylaşımlardan sorumlu değildir.
  3. http://www.seslisohbet.org/ sohbet platformuna üye olan herkes'in üyelik esnasında kullandığı mail adresi, şifresi ve diğer özel bilgileri üçüncü kişiler ile paylaşılmaz ve üyelik tarihi sona erdiğinde sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir ve bu sitemizdeki bilgileriniz %100 güvenlik ilkelerimiz kapsamında korunmaktadır.
  4. Sitemiz'de 18 yaş altı kişiler için uygun olmayan içerikler paylaşılmamaktadır fakat yinede 18 yaş altındaki kişilerin bu ortamda yer alması uygun görülmemekte ve site içerisinde yer alan 18 yaş altı kişiler tespit edildiği taktirde yöneticiler ve adminler tarafından sistemden uzaklaştırılacaklardır.Fakat tespit edilmeyen kullanıcılardan http://www.seslisohbet.org ailesi sorumlu değildir.
  5. http://www.seslisohbet.org site yönetimi olarak ücretli üyelikler konusunda tek taraflı fesih hakkına sahiptir fakat ücretli üyeliğin fesih'i için üyenin bazı kuralları yok sayması ve bu kurallara uymadığı kendisine üç ( 3 ) defadan fazla bildirildiği halde hala aynı tavır ve davranışları sergilediği göz önüne alınması gerekmektedir, 3 ( üç ) defa uyarıldığı taktirde hala kurallara uymayan ücretli üyelikler tek taraflı olarak site yönetimi tarafından iptal edilir.
  6. http://www.seslisohbet.org'a üye olup fakat daha sonra üyeliğini iptal etmek isteyenler ''web.developer07'' skype adresini ekleyerek yada ''admin@seslisohbet.org'' e-mail adresimizden bizlere ulaşarak üyeliklerinin iptali konusunda bilgi verebilirler.

Bu kuralları okuyan ve okudum kabul ediyorum kutucuğunu işaretleyen herkes üyelik sözleşmesini sınırsız olarak kabul etmiş sayılırlar, Seslisohbet.org yönetimi bu sözleşmeyi istediği zaman değiştirme özgürlüğüne sahiptir.

Seslisohbet Forum Açıldı

Seslisohbet sitemiz yep yeni bir hiz...

Sanalburda SesliChat Yapıyor

Sanalburda seslichat yapıyor siz ne...

Esra Erol İkinci Kez Anne Oldu

Seslisohbet.org ailesi olarak bu haberi sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz ve ünlü sunucu

Satılık Sesli Sohbet Temaları

Sitenize en son sesli sohbet panellerini kurmak istiyorsanız bizlerden en son çıkan sohbet pan...

Türkiyenin ve Avrupanın en eski sesli ve görüntülü arkadaslık sitesi olarak 2000 yılından bugüne kadar hizmet vermekteyiz.

+90 (000) 000 00 00