Follow @webdeveloperRT
385
Van Persie - Benimle Dalga Geçiyorlardı Dedi
0 YORUM YAPILDI 13 Eki Salı 09:00 1298 Görüntüleme

32 yaşındaki yıldız oyuncu, şu an oluşan duruma ve yaşadığı problemlere karşı güçlü bir zihinsel yapısı olduğunu belirterek; "Hiçbir şeyin beni yolumdan döndürmesine izin vermem. Zihinsel olarak, hayatımın en iyi dönemindeyim. Gençken bu tip durumlarla nasıl başa çıkacağınızı bilemiyorsunuz. Ancak, şunu açıklamama izin verin, bu hayattaki rehberim, hayatın muhteşem bir denge üzerine kurulu olduğudur" diyerek sözlerine başladı.

"FENERBAHÇE'DE BENİMLE DALGA GEÇİYORLARDI"

Robin van Persie, Milli takımdaki 100. maçı ve Millerimiz'in avantajına ilişkin olarak şunları söyledi:

"Bir gün, 100. maçımın geleceğini biliyordum. Yalnızca muhteşem bir istatistik ya da kişisel bir onur değil. Biz ülkemiz için son ana kadar savaşmayı sürdüren bir grubuz. EURO 2016'ya katılmak için de son dakikaya kadar savaşacağız. Bizim maçımızı kazanmamız ve Türkler'in de hata yapması gerekiyor. Böyle bir duruma düşmemiz gerçekten çok üzücü. Türkler, play- offlara kalacaklarına dair güçlü bir inanç taşıyorlar. Fenerbahçe'de soyunma odasında benimle dalga bile geçiyorlardı. Ancak, gerçekçi olmak gerekirse durumumuz çok ciddi. Her iki ülke de Fransa'daki EURO 2016'ya gitmek istiyor. Şansımız olduğu sürece sahada savaşmayı sürdüreceğiz. Teknik direktör Danny Blind benden kaptanlık görevini almış olabilir ama ben her maç oynama isteğimi sürdürüyorum."

Kaynak : Sporx

    0 Yorum   Yorum Yap

    Yorum Yapın

    GÖNDER
Seslisohbet Forum Açıldı

Seslisohbet sitemiz yep yeni bir hiz...

Sanalburda SesliChat Yapıyor

Sanalburda seslichat yapıyor siz ne...

Esra Erol İkinci Kez Anne Oldu

Seslisohbet.org ailesi olarak bu haberi sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz ve ünlü sunucu

Satılık Sesli Sohbet Temaları

Sitenize en son sesli sohbet panellerini kurmak istiyorsanız bizlerden en son çıkan sohbet pan...

Türkiyenin ve Avrupanın en eski sesli ve görüntülü arkadaslık sitesi olarak 2000 yılından bugüne kadar hizmet vermekteyiz.

+90 (000) 000 00 00